Dom ProduktyHome jonizator wody

Licznik Top Home jonizator wody Producing Antioxidant wody 50 - 1000 mg / l

Licznik Top Home jonizator wody Producing Antioxidant wody 50 - 1000 mg / l

  • Counter Top Home Water Ionizer Producing Antioxidant Water 50 - 1000mg/L
  • Counter Top Home Water Ionizer Producing Antioxidant Water 50 - 1000mg/L
  • Counter Top Home Water Ionizer Producing Antioxidant Water 50 - 1000mg/L
  • Counter Top Home Water Ionizer Producing Antioxidant Water 50 - 1000mg/L
  • Counter Top Home Water Ionizer Producing Antioxidant Water 50 - 1000mg/L
 • Counter Top Home Water Ionizer Producing Antioxidant Water 50 - 1000mg/L

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: EHM
  Numer modelu: EHM-929

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 4szt
  Szczegóły pakowania: 2 zestawy pakowane są w 1 kartonie.
  Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
  Możliwość Supply: 1500 szt na miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Funkcja: 3,8-calowy kolorowy ekran LCD Wlot wody TDS: 50 - 1000 mg / l
  PH: 8,5 Zasilanie: AC110 , AC220V , 50Hz , 60Hz
  Nazwa produktu: Home jonizator wody Funkcja: przeciwutleniacz

  Licznik Top Home jonizator wody Producing Antioxidant wody 50 - 1000 mg / l

  Licznik Top wody zjonizowanej maszynie produkującej Antioxidant wody Model nr EHM-929

  cechy

  1. Z Automotive technologii farb, importowanego akrylowym panelem dotykowym oraz nowoczesną elegancką a zarazem proste typu wyglądu / tego jonizatory jest Początek linii!

  2. Korzystanie z Advanced Control Panel dotykowy technologii, system wykorzystuje E-zawór do sterowania źródła wody.

  3. Zawiera Super duży 3,8-calowy kolorowy ekran LCD, ORP Wyświetlacze LCD, pH, szybkość przepływu, temperatury i proces wodzie.

  4. System automatycznej kontroli mikrokomputera do elektrolizy wody sprawia, że TDS od 50 do 1500PPM.

  5. Inteligentny system głosowy może być zmieniona na kilka języków.

  6. Jonizator posiada 8 super- dużą tytanu pokrytego platyną - płyty (łączna powierzchnia wynosi ponad 1600cm2), która zwiększa trwałość użytkowania. System posiada również funkcję samooczyszczania.

  7. poziom pH od 2,5 do 11,2, a poziom ORP z 550mv do -850mv.

  8. Jest to port mineralnych w górnej części układu, aby dodać minerały, jak to konieczne.

  9. Zastosowanie wysokiej mocy zasilacz SMPS, napięcie wynosi od 240 V do 110V uniwersalny i jest bardzo bezpieczne i niezawodne. Układ posiada również wbudowane przegrzanie promiennika i funkcji ciągłej pracy.

  10. Zawiera Zmienienna przewód zasilający do innego gniazda zasilania z innego kraju.

  11. Czy Wbudowane dwa filtry, aby pożegnać się z zewnętrznego systemu filtracyjnego, instalując jonizator wody jest proste i wygodne!

  12. Wbudowany system ogrzewania, temperatura ciepłej wody od 95ºF do 136,4 ºF zapewnia funkcję gorącej wody alkalicznej, bez uszkodzenia jonizator.

  Aktywność wody elektrolitycznej jest:

  Użyciu węgla aktywowanego, s bawełny, tkaniny włókniny, węgiel przenoszący srebra i włókna toroidalnym, złoże filtracyjne, w celu usunięcia osadu, obciążenie korozji żelaza, czerwony robaków specyficzny zapach, resztkowy chlor, wraz z ponad 0. 01micron długości bakterie, cząstki koloidalne i substancji organicznych w wodzie aż do oczyszczonej wody spełnia normy krajowe. Następnie poprzez zastosowanie stopu Ti-Pt i membranę jonów, woda ulega elektrolizie na zasadowym i kwaśnym wody. Jest to tak zwana woda elektrolitycznej

  Sześć standardy dobrej wody:


  1. Brak substancji szkodliwych
  2. Właściwa proporcja substancji mineralnych o kształcie jonowej
  3. PH zasadowości pH: 8,5 lub tak
  4. Wysoka zawartość tlenu
  5. Małe wody molekularnej z dobrym osmozę i solubleness. (5-6 H2O)
  6. ujemna energia elektryczna może być stosowany do usuwania kwasowości gwałtownie

  Wpływ alkalicznej wodzie jonów:

  1. Woda jonizowana jest skuteczne materii sub-zdrowia, takich jak zaparcia, wrzody żołądka, zarzucania treści żołądkowej, artretyzmu i bóle mięśni itp
  2. Może on neutralizować substancje szkodliwe, takie jak dym nikotyny i łagodzenia objawów suchego gardła i nadmiernego plwociny wynika z dymu do picia jonizowanej wody w ciągu długiego okresu czasu
  Często 3. Picie wody zjonizowanej może obniżyć poziom cukru we krwi i spójności, rozpuścić pierdnięcie pacjentów z cukrzycą i otyłością.
  4. warzywa marynowane w zjonizowanej wody może wyeliminować cierpki smak. Herbata z wody zjonizowanej jest jasne i kawy wykonane z niego jest jeszcze bardziej aromatyczne i smaczne
  5. Picie wody zjonizowanej po sport może szybko dostarczyć elektrolit i wyeliminować zmęczenie, LF jest skuteczne w eliminacji substancji toksycznej i opieki zdrowotnej.
  6. Aktywne dejonizowana woda może neutralizować Vinic kwasowości tak, aby zapobiec ból spowodowany z powodu nadmiernego spożycia alkoholu.
  7. alkaliczna woda jonizowana może szybko eliminują wolne rodniki w organizmie, poprawiają kwaśne konstytucji ciała i przełożyć starość.

  EHM Group Ltd, specjalizuje się w wodzie i opieki zdrowotnej produktów leczniczych przez wiele lat. W latach starań, EHM rozwinęła się produkcji, sprzedaży i obsługi po sprzedaży zintegrowanych Hi-tech.
  EHM Group Ltd właścicielem komfortowe środowisko pracy, zaawansowanych urządzeń produkcyjnych i testowych, doskonałą jakość zarządzania i solidarnej i wysoko wydajnego zespołu zarządzającego. Jesteśmy w pościg rygorystycznego zarządzania, jakość super poziomie. Większość naszych produktów przeszedł BV, certyfikaty CE i SGS. W tym samym czasie, posiadanie patenty Konstrukcja niektórych z nich. Nasze produkty i marki EHM zdobyły wielką renomę w kraju i za granicą, nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami marki sławy, na skalę międzynarodową, a nasze produkty są sprzedawane w Europie, Ameryce Północnej i Południowej Ameryce, Afryce i Azji Południowo-Wschodniej ponad 50 krajów i regionów ,

  Zajmując idei zarządzania "Technologia jako root, sztabów jak fundamentalność", postaramy się jak najlepiej spełnić wymagania klientów. Możemy spotkać najnowsze potrzeb i tworzyć wartość dla klientów, wiodącej na rynku, zaawansowanej technologii i urządzeń, doskonałe sztuki pracy, dobrej jakości i łańcucha dostaw. Dla jego producenta, korzyści z możliwości EHM i rozwiązań produkcyjnych high-tech obejmują znacznie skrócić czas wprowadzania produktów na rynek, niskie koszty produkcji, lepsze wykorzystanie zasobów, zoptymalizowanego produktu, elastycznych form współpracy i różnych preferencyjnej polityki rządu. EHM poświęcona jest zapewnienie jego producenta z niezmiennie wysoki poziom usług oraz innowacyjnych rozwiązań w inżynierii produktu, kosztów, niezawodności i dostaw na czas.

  Aby zapewnić, że najwyższej jakości standardy są spełnione, projekt za jakość, projekt za trwałość i projektowania dla technologii bezpieczeństwa są realizowane w całym rozwoju produktu. Nasi pracownicy są szkoleni, aby zrozumieć, e-healthmanufacturer (EHM) zaangażowanie jakości, a także stać się częścią całego roztworu jakości. Jako część naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie, badań satysfakcji klienta wykorzystuje wejście stale podnosić swoje osiągi.

  Witamy OEM / ODM.

  Szczegóły kontaktu
  China Static Technology Online Marketplace
  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty